Took my children here for the first time and was shocked at how expensive each of their yogurt sundaes came to! The self-serve flavors with toppings is served in a deceptive-sized bowl that is weighed per ounce so you don't know the price until you pay. For the amount of money I spent, I could have bought a few cartons at the store with my own toppings and had a lovely family sundae party at home with plenty of leftovers to spare! Do yourself a favor - save the trip and your wallet will thank you.
more