Cant find a thing wrong here! Their prices ROCK! We just picked up Molly and she stayed a week, and the cost was only $70! Ten dollars a day cant be beat, she looks like she didnt miss a meal and usually she doesnt eat much at a kennel, we will be back!
Pros: prices rock!
Cons: zippo
more