I love this store but I hate going shopping there. I can't go in there for one thing and just get that, no, I go in for one thing and spend $20 to $30 : ) They carry a lot of name brand products and are getting more every day. You can't beat the prices anywhere else, they recently had a sale, which is rare, I got 4 lb. of sugar for $1,25, it is usually $1.50 which is still a good deal. This isn't the neatest store around, some days you can't get through the aisles because of boxes. It is clean though and the people are always friendly and helpful.
more